آموزش دوره فتوشاپ مقدماتی

آموزش دوره فتوشاپ مقدماتی

حتی اگر تا به حال با کامپیوتر کار نکرده اید ، ممکن است از Adobe Photoshop شنیده باشید. Adobe Photoshop یک برنامه بسیار قدرتمند است که توسط بسیاری از عکاسان و طراحان حرفه ای استفاده می شود. تقریباً برای هر نوع ویرایش تصویر ، از لمس کردن عکس ها تا ایجاد گرافیک با کیفیت بالا ، می توانید فتوشاپ استفاده کنید.
در حقیقت ، فتوشاپ دارای ویژگی های بسیاری است که در واقع ممکن است برای بسیاری از کاربران بسیار قدرتمند باشد. ممکن است بخواهید درس ما را در مورد گزینه های Photoshop مرور کنید تا در مورد سایر برنامه های ویرایش تصویر که می توانید استفاده کنید ، یاد بگیرید.

درباره آموزش فتوشاپ مقدماتی

از آنجا که Photoshop در درجه اول برای افراد حرفه ای طراحی شده است ، استفاده از آن می تواند تا حدودی چالش برانگیز باشد ، به خصوص اگر برای اولین بار در حال یادگیری آن باشید. با این حال ، لازم نیست همه ویژگی های فتوشاپ را بفهمید تا از آن به طور موثر استفاده کنید. در طول این آموزش ، ما به شما کمک خواهیم کرد تا ابتدایی ترین و اساسی ترین مهارت های فتوشاپ را درک کنید. اگر می خواهید در مورد ابزارها و تکنیک های پیشرفته اطلاعات بیشتری کسب کنید ، شما را  به سایر دوره های آموزشی فتوشاپ راهنمایی خواهیم کرد.
ما در طول این آموزش از Photoshop CC استفاده خواهیم کرد تا ویژگی های فتوشاپ را به شما نشان دهیم. اگر از نسخه قدیمی Photoshop استفاده می کنید - مانند Photoshop CS6 یا نسخه های قبلی - ممکن است برخی از ویژگی ها کمی متفاوت عمل کنند ، اما مشکلی در یادگیری مباحث این دوره به وجود نمی آورد.

سرفصل دوره فتوشاپ مقدماتی

اصول کار با ابزارهای انتخاب و نحوه انتخاب درست در هر نوع عکس
کار با لایه ها
کار با ابزارهای تاثیر گذار brush و آشنایی با انواع آن
ترمیم عکس سیاه و سفید
تبدیل عکس سیاه و سفید به عکس رنگی
رتوش تصاویر رنگی
ترکیب تصاویر
آشنایی با ابزارهای ترسیم وکتور در فتوشاپ
آشنایی با ابزار طراحی در فتوشاپ
طراحی کارت ویزیت

بعد از گذراندن دوره فتوشاپ یک گرافیست مسلط شوید.
دوره آموزش فتوشاپ توسط بهترین اساتید کلاس آنلاین آموزش داده می شود.
فتوشاپ ، پنجره ای به دنیای طرح ها و رنگ ها

همین حالا ثبت نام کنید

تمامی حقوق متعلق به کلاس آنلاین میباشد