بایگانی نوشته‌ها


منظور از طراحی سایت با فتوشاپ چیست؟

منظور از طراحی سایت با فتوشاپ چیست؟

در این مقاله کوتاه در مورد قابلیت­های نرم­افزار فتوشاپ در طراحی و بهبود عملکرد وب­ سایت بحث شده   است.در ابتدا با نرم افزار فتوشاپ آشنا شده و کاربرد کلی آنرا درک خواهیم کرد.سپس به کاربردهایی که نرم افزار فتوشاپ در طراحی ­سایت می­تواند داشته باشد از جمله طراحی لوگو، بنر، چارچوب و..خواهیم پرداخت تا قابلیت و انعطاف­پذیری بالای آن مشخص شود.

روتوش تصویر در فتوشاپ چیست؟

روتوش تصویر در فتوشاپ چیست؟

روتوش تصویر بخشی از تکنیک های فتوشاپ و آموزش های حرفه ای می باشد. در روتوش تصاویر می آموزید که چگونه اشیاء ناخواسته را از بین ببرید ،در روتوش تصویر می توانید اشیاء را با Clone کردن اضافه کنید ، و با استفاده از ابزارهای روتوش در Adobe Photoshop ، سایر نواقص موجود در تصاویر خود را برطرف کنید.به فایل تکنیک های فتوشاپ و آموزش های حرفه ای لینک شود.

استفاده از فتوشاپ حرفه ای برای طراحی صفحات وب ، برنامه تحت گوشی موبایل

استفاده از فتوشاپ حرفه ای برای طراحی صفحات وب ، برنامه تحت گوشی موبایل

دوره طراحی قالب صفحات وب از جمله بخشهای دوره فتوشاپ حرفه ای می باشد.در این آموزش طراحی وب فتوشاپ ، ما قصد داریم تا یک طراحی وب سایت سر و صدا ، تمیز و حرفه ای را در فتوشاپ طراحی کنیم. طرحی که در این آموزش انجام می دهیم می تواند به عنوان طراحی وب سایت شخصی یا شرکتی مورد استفاده قرار گیرد. این طراحی بسیار کاربر پسند است ، بنابراین باید برای شهرت سایت شما عالی باشد.

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
تمامی وبلاگ ها

تمامی حقوق متعلق به کلاس آنلاین میباشد